Hotel Mineral Malinowy Raj w Solcu-Zdroju

ul. Partyzantów 18A, 28-131 Solec-Zdrój
50°21'40"N 20°53'07"E (50.36131, 20.88545)

Mineral Hotel Malinowy Raj to najnowszy obiekt sieci Malinowe Hotele - pioniera na polskim rynku Medical SPA i Resort, gdzie kultywuje się pierwotną ideę SPA.

Do dyspozycji. Gości pozostaje Centrum Medyczne, strefa cardio oraz Baseny Mineralne, z którymi hotel posiada bezpośrednie połączenie. Można tu skorzystać z kompleksu saun i basenów, w tym z basenu solankowo-siarczkowego, jedynego takiego w Polsce. Warto podkreślić, iż tylko Malinowe Hotele oferują kąpiele siarkowe w najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła „Malina”. Nowoczesne Centrum Medyczne wykorzystujące naturalne metody leczenia. Leczy i rehabilituje się w nim choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, zespoły bólowe kręgosłupa, dyskopatie, reumatoidalne i łuszczycowe zapalenie stawów, fibromialgię, osteoporozę, atopowe zapalenie skóry, dnę moczanową, stany pourazowe, entezopatie, następstwa udarów mózgowych, stwardnienie rozsiane, łuszczyce, i łojotokowe zapalenie skóry, powikłania cukrzycy i zaburzenia krążenia obwodowego.

Centrum Medyczne oferuje przebywającym w Malinowym Raju Gościom niezwykle szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. W tym celu wykorzystuje autorską serię dermokosmetyków „Balneo Pielęgnacja” produkowanych na bazie najsilniejszej na świecie wody siarczkowej.

Pobierz aplikację

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej na ten temat...